LEADERSHIP BARTOW ALUMNI

Leadership I

William A. Biebuyck, Jr., Dean l. Brantley, George Burke, Jr., Dr. Michael W. Carson, Lois K. Clevenger, Kathryn W. Cramer, Becky Crucet, Gregory R. Crum, Kenneth D. Ely, Brian D. DeNeve, Charles R. Grenig, Charles L. Hooks, Lennon D. Jordan, Jr., Eleanor H. Lawrence, James Gary May, Laverne F. McCall, Paul N. Mudgett, Barbara Newell, Lee Newell, Ralph J. Nobo, Jr., MD, Nancy T. Pennington, Michelle A. Purcell, J. Richard Stewart, Ruth C. Trainor, Steven R. Wright

Leadership II

Pam Adams, Idmon Anderson, William S. Blakeman, Blanche E. Bryant, James F. Clements, John Clyatt, Linda Kay Dale, Joseph M. DeLegge, William R. Doster, Marcia L. Ford, Daniel L. Helmick, Brian D. Hinton, Walker C. Lyle, Jr., James R. Meyer, Sr., Alicia L. Plemmons, Lee Poppell, Frank A. Spinosa, Jr., Betty Faye Stidham, Keightley G. Stringfellow, William J. Walworth, Gary L. Wilson, Linda H. Young, Reba M. Zoellner

Leadership III

Charles E. Bentley, Lela C. Carlton, Diana D. Carr, MD, Pierre R. DuCharme, Benjamin Jerry Evers, George B. Garrard, III, Karen B. Guffey, Carol L. Hawkins, Lionel Hernandez, John L. Hutto, Matthew J. Kovschak, Steven J. Leonard, Susan T. Marger, Stephen D. Mason, Mary Anne Mitchell, James E. Painter, Nancy R. Prince, Jonathan Stidham, William A. Stringfellow, Byron L. Walker, David E. White, Carey K. Whitson, Holly E. Wilson, Roberta S. Wise, Glenda G. Wright, Myrtice P. Young, Scott D. Young

Leadership IV

Jayne Bates, Martha B. Bell, Jan B. Brewer, H. Lyle Bulman, Yvonne Cole, Patricia C. Crisman, Gloria N. Fussel, Morgan L. Goers, O. George Grubbs, Ernest E. Helms, George W. Howell, Chaucer L. Hwang, Daniel R. Kragh, Clifford A. Lewis, C. Edward Locke, Jr., Leo E. Longworth, Michael J. Marchman, Janice Y. Mason, Richard A. McKinley, George E. Mears, David L. Merchant, Jerry Mitchell, F. John Murphy, Elin R. Oak, Marian L. Osborne, Eugene M. Palm, M. Raymond Peacock, Tim W. Pitts, Richard M. Powers, Gary B. Runnels, J. Marie Stidham, DDS, Catherine E. Wiggins, Linda W. Holcomb

Leadership V

David W. Amann, Lillian P. Anderson, Rev. John H. Ball, Margaret L. Boren, Wayne Caldwell, Mark B. Frisbie, Claude M. Harden, Jeanne D. Herrero, Warren C. Leonard, Harold W. Long, Frances M. McMichael, Phillip K. Muron, Sherry Peacock, Cynthia E. Penhallegon, George R. Sabb, Kevin M. Sherin, Charles J. Smallheer, Max Thornburg, Rosie S. Thornburg, Barbara J. Victor, Robert C. Walker, Jefrey R. Walker, Robert R. Welsh, Carolyn K. Williams

Leadership VI

Joyce Bentley, Charles F. Boyles, Sue G. Britt, Ronald M. Brownlow, Jeffrey A. Clark, Wayne A. Ericson, Deborah P. Garringer, Deanna S. Gibson, Jeffrey D. Hoch, Marilyn K. Jones, Brian L. Knight, Michael E. Martin, W. Nolan McLeod, Steven B. Meier, Jane K. Murphy, Steven L. Pinney, Tina Spath, Lisa B. Thompson

Leadership VII

Kenneth Donald Barber, Linda N. Chancey, Darrell H. Coffey, W. Ernest Cooper, Clifford C. Daniels, Patricia K. DeLegge, Gilbert N. Garringer, Larry W. Isaac, David B. Jellerson, Shane D. Locke, David C. Mitchell, Jr., Micheal D. Morrow, Adam D. Mrozek, John L. Norman, Joy P. Peavy, Pamela Perdue-Mitchell, Walter R. Reigner, Freda J. Ridgway, Anita C. Stasiak, Terri Lynn Sumner, Steven J. Susick, Richard C. Till, Alan F. Wilcox

Leadership VIII

Jennifer L. Adams, Melony M. Bell, Debra S. Burdett, Melody H. Clyatt, Sandra L. Dobbertean, Felicity Hendrix, Stephen V. Hendrix, Mary E. Jones, Clifton P. Lewis, Marc B. McLean, Tom E. Myers, Sean R. Parker, Vivian C. Peacock, Willette G. Roach, Douglas J. Royster, Richard H. Sloan, Wade Smith, Daniel G. Taylor, Loura Ann Townsend, Kathleen J. Trowell, Edwin Arthur Vetter, Sherry W. Wheelock, Melissa J. Whitson, George Alan Yearwood

Leadership IX

Brian P. Baumgardner, Karen G. Boswell, Cameron Brock, Connie P. Brown, Pamela Coffey, Sheryl Cooper, Neal Duncan, Ginger Fortner, Lisa Y. Williams, Michael A. Kragh, Art Martinez, James E. Orth, Ron Pritchard, Joanna Reall, Benny J. Robles, Jr., Pamela M. Sams, Rebecca K. Schreiber, Fitz Sthreshley, Don W. Tompkins, Jennifer F. Walker, Debra R. Waters, Maxine Weiss, Rex W. Wilkerson, David Wright

Leadership X

Susanne Allen, James Cook, Linda Culpepper, Mike DeNeve, Freddie Douglas, Melody Godwin, Mary Ann Harrell, Amy Purvis, Felicia Jackson, J.P. James, Bridget Kennedy-Hull, Roberta Massey, Joanne McClellan, Doug Peacock, Holly Pritchard, David Rauscher, Jay Robinson, Suzie Schottelkotte, Lea Ann Thomas, Don Walters, Keith Warren, Marty Wilson

Leadership XI

Doris Albritton, Bob Ambrose, Carol Borders, Priscilla Boren, Edward Bullard, Emilean Clemons, Jan Crawford, Bo Davis, Susan DeNeve, Jim Duane, Misty Duncan, Leslie Galley, Gloria Greer, Debra Hunter, Peggy Kehoe, Glenn Leewright, Carey MacConnell, Byron Moore, Alice O’Reilly, Margaret Parry, Donna Penix, Fernando Perez, Trish Pfeiffer, Wally Reynolds, Wendy Schaill, Eugene Spath, David Spedden, Mary Ellen Stidham, Kathryn Stilley, Rhonda Thrailkill, Robert Wiegers, Harry Williams, Nancy Young

Leadership XII

Linda Allen, Phyllis Ball, Jeremy Barnes, Jamie Brown, Mikel Dorminy, Clint Edwards, Jeff Golwitzer, Wayne Harrison, Ed Holcomb, Robert Kendrick, Jeff Kincart, Richard Krakowski, Terrie Lobb, Shannon Medley, Wibke Duval, Cindy Rodriguez, Susan Sartain, James Schaill, Howard Stoughton, Lew Ann Stickland, Karen Wheeler, Robert Wingard

Leadership XIII

Barbara Balingit, Michael Bedenbaugh, Stacy Bernard, John Boyd, Lyn Bryan, Regina Cino, Mike Clanton, Drew Crawford, Jason Daniel, Marcia Davis, Bonnie Dodson, Jeff Dodson, Jenny Hudson, Larry Legg, Connie Madrid, Larry Madrid, Tara Mathis, Ann McCarty, Carole McKenzie, Shane Nelson, Steve Newell, Melissa Pittman, Alan Rayl, Pam Renew, Gail Smith, Emily Spath Clark, Jennifer Hall, Corey Stutte, Catherine Tucker, Randy Vosburg, Marie Wilmot, Kevin Witmer, Courtney Young

Leadership XIV

Homer Benavidez, Richard Bernard, John Bohde, Brandon Bulman, David Carmichael, Kon Champavannarath, Kitty Clanton, Matthew Clark, Virginia Condello, Kim Daugherty, Brad DeNeve, Heather Gordon, Tony Grainger, Andrea Henley-Pratt, Ben Hilton, Marissa Holloway, Paula Jackson, Danny Kushmer, Lisa Lannon, Wayne Lewis, George Long, Aaron Medley, Daniel Munzner, Gail Murray, Josh Palmer, Jan Parham, Misty Peacock, Jackie Poole, Carrie Porterfield, Carlos Sandoval, Foster Thorpe, Angie Whisnant, April Willis, David Wyant

Leadership XV

Alex Aqui, Tammy Ard, Chad Barron, Rocco Condello, Dwayne Daughtry, Benjamin Dunn, Katrina Edwards, Michell Githens, Steve Githens, Lesley Green, Mendy Gunter, Kathryn Hall, Catherine Hatch, Karen Hielscher, Lauren Hinton, Matt Hinton, David Huth, Gary Jackson, Joe Bennett, George Katzaras, Greg Lamb, Margaret Lane, Jay Matteson, Carla Meeks, Vance Monroe, Kimberly Pearsall, Warner Squire, David Thornburg, Kim Wilson

Leadership XVI

Barbara Adamson, Jenny Baker, Yulonda Bell, Kathryn Bevilacqua-Ely, Frank Canovaca, Miles Carr, Sharon Casey, Mathew Chinault, Seth Claytor, Sara Cooper, Pat Copponex, Greg Corbin, Zeb Duvall, Ken Hall, Brenda Hardman, Wendy Henderson, Nicole Hendricks, Jeff Henry, Tracy Kimbrough, David Little, JC Martin, Sherrie McCollough, Dan McDaniel, Rusty Music, Josh Newell, Tammy Patrick, Jeff Roslow, Valerie Tillmon, Roxanna Tovrea, Marty Wilson

Leadership XVII

Bryan Boyett, Lindsey Clark, Doug Coleman, Tracy Collins, Mandy Craven, Bryan Dorman, Rebecca Duvall, Autumn Fenton, Jerry Furlong, Bryan Greear, Joe Hall, Jenny Heidtman, Kim Little, Stacy Molinar, Angela Newell, Barron Oglesby, Melissa Stinson, Terry Storie, Sinead Tucker, Kim Warren, Christopher Yannes